Kontrola z banku potwierdza: kolejny etap inwestycji zakończony!

Elewacja budynku w inwestycji deweloperskiej w Ostrowie Wlkp.

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami kolejnymi pozytywnymi informacjami dotyczącymi naszej inwestycji. W dniu 9 sierpnia 2023 roku odbyła się kontrola z ramienia banku, który jest gwarantem i kontroluje naszą inwestycję. Kontrola miała na celu potwierdzenie zakończenia kolejnego etapu budowy, zgodnie z harmonogramem inwestycji deweloperskiej i rachunkiem powierniczym.

Co zostało sprawdzone?

Podczas kontroli rzeczoznawca oddelegowany przez bank wraz z naszym inżynierem zarządzającym dokładnie przyjrzeli się postępowi prac. W tym etapie skupiliśmy się na:

  • Stolarce okiennej i drzwiowej zewnętrznej
  • Instalacjach elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania
  • Tynkach wewnętrznych
  • Posadzkach betonowych
  • Elewacji

Rzeczoznawca dokładnie przeanalizował dokumentację, dzienniki budowy oraz wykonał dokumentację fotograficzną.

Wyniki kontroli

Jesteśmy dumni, że wynik kontroli był bardzo pozytywny. Rzeczoznawca docenił naszą inwestycję, w szczególności elewację, która wyróżnia się na tle innych inwestycji deweloperskich. W raporcie podkreślono, że wykonaliśmy już znaczny zakres prac z kolejnego etapu harmonogramu inwestycji deweloperskiej. Ogólny stopień zaawansowania prac wynosi obecnie 93,1%.

Co dalej?

Kolejnym krokiem jest dokończenie trwających prac. Obecnie trwają prace polegające na utwardzaniu podjazdów kostką brukową. Czekamy jeszcze tylko na ogrodzenie oraz przyłącze energetyczne i możemy rozpoczynać proces zgłaszania zakończenia prac budowlanych.

Zakończenie

Prace idą zgodnie z harmonogramem, co potwierdza tylko raport zewnętrzny. Na tę chwilę pozostały nam jeszcze 2 dostępne budynki, zatem jeśli jesteś na etapie poszukiwania domu – to teraz jest czas na dokonanie rezerwacji.

Podziel się ze znajomymi:

Facebook

Jesteś ciekaw postępu prac?

Zobacz inne wpisy W dzienniku

Shape

Zainteresowany?

Chcesz zobaczyć Nasz gotowy Dom pokazowy?

Niniejsza strona korzysta z plików cookies

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności