UWAGA – został ostatni budynek w niższej cenie – ZADZWOŃ

Osiedle JasnaHouse

Osiedle w miejskim stylu

Odkryj Osiedle JasnaHouse – miejsce, gdzie żyjąc w szybkim tempie, możesz cieszyć się bezobsługowym, przestronnym domem, w lokalizacji, która pozwala na zachowanie miejskiego stylu życia.

Zapomnij o gwarze miasta – Osiedle JasnaHouse oferuje spokój i wygodę, zapewniając miejsce do odprężenia po intensywnym dniu. Ciesz się jasnymi wnętrzami, przestrzenią i świeżym powietrzem podczas relaksu na tarasie, z lampką wina w ręku – to tylko kilka z przyjemności, które czekają na Ciebie na Osiedlu JasnaHouse.
Przełomowa inwestycja w Ostrowie Wielkopolskim! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o Osiedlu JasnaHouse i zarezerwować swoje wymarzone miejsce.

miejsce, gdzie styl życia spotyka funkcjonalność

Wejdź na wyższy standard życia w Twoim stylu i skosztuj komfortu – w sąsiedztwie osiedla znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: od kosmetyczki i siłowni po supermarket i szkoły dla Twoich dzieci.

Oszczędź czas na dojazdy – zamieszkaj w samym sercu miasta. Przekonaj się sam – Zarezerwuj spotkanie i dowiedz się więcej o Osiedlu JasnaHouse.

korzyści trudne do przebicia

Ogrzewanie podłogowe na parterze i na piętrze w nowym domu na osiedlu JasnaHouse w Ostrowie Wielkopolskim

Ogrzewanie podłogowe na parterze i piętrze

Pełna wysokość drugiej kondygnacji w nowych domach osiedla JasnaHouse w Ostrowie wielkopolskim

Brak skosów na piętrze

Pompy ciepła w nowym domu na osiedlu JasnaHouse w Ostrowie Wielkopolskim

Zamontowana pompa ciepła i zbiornik C.W.U

Schody na piętro w nowym domu na osiedlu JasnaHouse w Ostrowie Wielkopolskim

Wykonane schody z parteru na piętro

Zdjęcie własnego miejsca parkingowego na osiedlu JasnaHouse w Ostrowie Wielkopolskim

Bezpłatne miejsce parkingowe

Dachówki betonowe w nowym domu na osiedlu JasnaHouse w Ostrowie Wielkopolskim

Dach idealny pod fotowoltaikę

Shape

Twój kompletny dom - Oszczędzaj czas i pieniądze!

Zapomnij o ukrytych kosztach – Domy na Osiedlu JasnaHouse są kompletnie wyposażone i gotowe do zamieszkania. Zyskasz kompletny pakiet, włącznie z mediami, schodami, systemem grzewczym oraz w pełni zagospodarowanymi przestrzeniami zewnętrznymi.
Twoje marzenie o aranżacji wnętrza staje się rzeczywistością – Domy na Osiedlu JasnaHouse bez skosów i z ogrzewaniem podłogowym na parterze i piętrze, sprawią, że aranżacja wnętrza będzie czystą przyjemnością.

Świeże powietrze i relaks na tarasie - JasnaHouse spełnia marzenia.

Dzisiejsze tempo życia potrafi przytłoczyć. Rozumiemy, że nie każdy ma czas na intensywną opiekę nad ogrodem, ale jednocześnie ceni sobie możliwość relaksu na świeżym powietrzu z lampką wina w ręku. Przestronny taras w Osiedlu JasnaHouse stanowi idealne przedłużenie części dziennej domu i zapewnia dokładnie to, czego potrzebujesz – miejsce, gdzie w pełni zrelaksujesz się i wyciszysz po całym dniu.”

Jesteśmy, żeby Ci pomóc i opowiedzieć na Twoje pytania

Porozmawiajmy dzisiaj

Shape

Szkoła, przedszkole, sklepy, Park, Fitness Studio, Lekarz

Wszystkie udogodnienia miasta w Twoim zasięgu

Wygodna Przestrzeń dla Twojej rodziny to

Przemyślane I Funkcjonalne Wnętrza z dodatkowym poddaszem

PARTER

NR POM.

NAZWA POMIESZCZENIA

POW. [m2]

0.1

WIATROŁAP

6,17

0.3

POKÓJ DZIENNY + ANEKS

35,07

0.5

WC

35,07

0.6

GARAŻ

17,47

0.7

POMIESZCZENIE GOSPODARCZE

5,09

RAZEM

67,25

0.8

TARAS

15,00

PIĘTRO + PODDASZE

NR POM.

NAZWA POMIESZCZENIA

POW. [m2]

1.1

KOMUNIKACJA

5,09

1.2

ŁAZIENKA

9,66

1.3

POKÓJ

12,68

1.4

GARDEROBA/ GABINET

6,60

1.5

POKÓJ

16,03

1.6

POKÓJ

13,50

RAZEM

63,56

CAŁOŚĆ

130,81

Inwestycja w liczbacH

POWIERZCHNI BEZ SKOSÓW
1 m2

Dla komfortu Twojej rodziny i swobody aranżacji

SYPIALNIE + gabinet
1

Od 12 -16 m2 – dla Ciebie i Twoich dzieci. Plus dodatkowe pomieszczenie na garderobę lub gabinet

ŁAZIENKI
1

Po jednej na piętrze

Sprawdź dostępność

Wybierz jeden z domów

B10 - Rezerwacja B9 - Rezerwacja B8 - Wolny B7 - Rezerwacja B6 - Rezerwacja B5 - Wykończony "Pod Klucz"! - Wolny B4 - Srzedany B3 - Sprzedany B2 - Sprzedany B1 - Sprzedany Skrajny B10 - 2 x większa działka Skrajny B10 - dodatkowe miejsce parkingowe Skrajny B1 - dodatkowe miejsce parkingowe ul. Kolorowa - kostka brukowa ul. Pastelowa - gruntowa ul. Jasna - kostka brukowa Skrajny B1 - 2 x większa działka

Skrajny B10 - 2 x większa działka

Więcej miejsca na zabawę na świeżym powietrzu

Skrajny B10 - dodatkowe miejsce parkingowe

Twój samochód lubi to!

Skrajny B1 - dodatkowe miejsce parkingowe

Twój samochód lubi to!

ul. Kolorowa - kostka brukowa

Spokojna droga osiedlowa

ul. Pastelowa - gruntowa

Spokojna i zamknięta droga

ul. Jasna - kostka brukowa

Twoje auto zasługuje na czyste koła

Skrajny B1 - 2 x większa działka

Więcej miejsca na zabawę na świeżym powietrzu

Shape

NR BUD.

DOSTĘPNOŚĆ

CENA

KARTA

B1

SPRZEDANY

B2

SPRZEDANY​

B3

SPRZEDANY​

B4

SPRZEDANY​

B5

"Pod Klucz" WOLNY

B6

REZERWACJA

B7

REZERWACJA

B9

REZERWACJA

B10

REZERWACJA

Zobacz przestrzeń

Poznaj możliwości wnętrz

Shape
Shape
Shape

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Docelowo powstanie tutaj 10 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Każdy z budynków jest niezależny od drugiego i rozdzielają je podwójne ściany. 

Inwestycję realizuje spółka M4 Investments sp. z o.o. Spółka założona i zarządzana przez Kierownika Budowy z dużym doświadczeniem w zarządzaniu i nadzorowaniu dużych inwestycji budowlanych. Doświadczenie to jest gwarantem wysokiej jakości i terminowości realizowanych inwestycji. 

Harmonogram przewiduje oddanie pierwszych 5 budynków nowym właścicielom już w IV kwartale 2023. Oddanie kolejnych 5 budynków przewiduje się na II kwartał 2024. Dokładany harmonogram znajduje się w biurze spółki. 

Inwestycja realizowana jest z poszanowaniem ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu. Kupujący podpisuje umowę deweloperską i wpłaca transze na otwarty rachunek powierniczy w banku zgodnie z postępem prac. Bank zwalnia środki deweloperowi tylko jeśli dany etap zostanie zakończony. Środki kupującego zabezpieczone są deweloperskim funduszem gwarancyjnym.

Twój dom zbudujemy na czas

Shape
Doskonała wartość

Oferujemy domy w atrakcyjnej cenie trudnej do przebicia w segmencie domów jednorodzinnych – do tego w prestiżowej lokalizacji Ostrowa.  Dzięki dobrym relacjom z hurtowniami i wykonawcami, możemy dostarczyć Ci wysokiej jakości dom w najlepszej możliwej cenie.

Pod Klucz
Pod Klucz

Na Twoje życzenie wykończymy dom pod klucz – zdejmiemy to z Twoich barków. Wykończymy dla Ciebie dom od standardu deweloperskiego do standardu pod klucz. Dzięki temu kupno nowego domu będzie dla Ciebie jeszcze wygodniejsze

Smart House
Dom bezobsługowy

Z domem dajemy Ci wyższy standard życia, ale bez nowych obowiązków. Zamontowaliśmy bezobsługowy, zeroemisyjny i ekonomiczny system grzewczy sterowany smartfonem z możliwością wsparcia fotowoltaiką. Zaprojektowana zewnętrzna strefa relaksu, nie jest miejscem dodatkowej pracy, ale odpoczynku po ciężkim dniu.

Wizja Osiedla #jasnaHouse

Odkryj historię powstania osiedla #JasnaHouse. Dla kogo projektowaliśmy te domy. Czym kierowaliśmy się projektując bryłę budynku i jaki to ma wpływ na użytkowanie domu. Zależało nam na stworzeniu domu dostępnego ekonomicznie i funkcjonalnie, dla osób ceniących niezależny tryb życia. 

Shape

Wiemy jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo i zaufanie

DOŚWIADCZENIE I JAKOŚĆ W BUDOWNICTWIE - NASZA SIŁA NA RYNKU.

Z budownictwem jestem związany blisko od 20 lat. Nasze doświadczenie sięga szkoły średniej o profilu budowlanym, studiów na renomowanej Politechnice Wrocławskiej na wydziale budownictwa oraz zarządzania dużymi projektami budowlanymi, w tym elektrownią atomową w Finlandii oraz kilkoma elektrowniami na paliwa alternatywne w UK i Irlandii. Posiadamy uzyskane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Jako doświadczona spółka deweloperska, realizujemy projekty mieszkaniowe, dostarczając wysokiej jakości domy. Udowodniliśmy na naszych poprzednich inwestycjach, że potrafimy dotrzymać terminów budowy, co jest dla nas kluczowym priorytetem. Nasz elastyczny system płatności zabezpieczony jest rachunkiem powierniczym i deweloperskim funduszem gwarancyjnym, co gwarantuje bezpieczeństwo Twojej inwestycji. Działamy w pełni zgodnie z ustawą deweloperską, dając Ci najwyższy poziom zaufania i pewności przy zakupie nowego domu.

Gotowy na zmianę swojego życia? Zadzwoń do nas teraz i odkryj, jak Osiedle JasnaHouse spełni Twoje marzenia o komfortowym i nowoczesnym domu.

Masz pytania? Napisz do nas

telefon

Łukasz – 787-066-908
Karolina – 787-066-906

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek:
9:00-16:00

Adres

Rynek 30, 
63-400 Ostrów Wlkp.

Napisz do nas

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

Pobierz kartę budynku

Zostaw swój adres email, wyślemy Ci rzuty jednego z budynków, które możesz pokazać rodzinie. 

Otwieramy drzwi domu pokazowego!

Dlaczego masz sobie wyobrażać jak będzie wyglądać Twój dom. Przyjdź i zobacz dom pokazowy JasnaHOUSE wykończony pod klucz i przekonaj się czy jest to dom dla Ciebie

Każdy poniedziałek

Przyjdź bez umawiania

Niniejsza strona korzysta z plików cookies

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności