Otwarcie domu pokazowego JasnaHouse – zdjęcia wnętrz

Nowoczesny salon w domu pokazowym JasnaHouse

Pierwsze prezentacje domu JasnaHouse

28 października, w godzinach 12:00-16:00, mieliśmy przyjemność zaprezentować nasz dom pokazowy JasnaHouse. Wydarzenie to było wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy mogliśmy pokazać w pełni wykończony i umeblowany dom. Dzięki temu przyszli klienci mogli doświadczyć, jak wygląda gotowy do zamieszkania – dom JasnaHouse.

Spotkanie w nieformalnej atmosferze

Co przygotowaliśmy dla gości?

W przyjaznej atmosferze, przy pysznej kawie i ciastku, każdy mógł zwiedzić każdy kąt domu pokazowego JasnaHouse, zapoznać się z zastosowanymi materiałami i technologiami oraz porozmawiać z naszym zespołem.

Podziękowania dla partnerów

Chcieliśmy również podziękować wszystkim wykonawcom, którzy brali udział w budowie domów JasnaHouse. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi udało się stworzyć wyjątkowy projekt co potwierdzają liczne pozytywne opinie które usłyszeliśmy podczas dnia otwartego.

Frekwencja przerosła oczekiwania

Byliśmy mile zaskoczeni frekwencją – trudna nam było wszystkich zliczyć, ale przyszło około 60-70 osób, w tym potencjalni klienci, partnerzy biznesowi oraz kilku okolicznych mieszkańców. Każdy miał okazję porozmawiać z Inżynierem Zarządzającym M4 investments, zespołem sprzedażowym, a nawet z przedstawicielami firm wykonawczych.

Chcesz zobaczyć dom pokazowy JasnaHouse?

Zobacz kilka zdjęć wnętrz naszego domu pokazowego

Umów się na indywidualną prezentację

Jeśli nie miałeś okazji odwiedzić nas podczas dnia otwartego, nadal możesz zobaczyć dom pokazowy JasnaHouse. Wystarczy zadzwonić pod numer 787066908 i umówić się na indywidualną prezentację.

Podziel się ze znajomymi:

Facebook

Jesteś ciekaw postępu prac?

Zobacz inne wpisy W dzienniku

Shape

Zainteresowany?

Chcesz zobaczyć Nasz gotowy Dom pokazowy?

Niniejsza strona korzysta z plików cookies

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności