Osiedle JasnaHouse nabiera kolorów

Zdjęcie elewacji od strony zachodniej na osiedlu JasnaHouse

Czy inwestycje deweloperskie muszą być nudne? Powtarzalne? I czy należy kierować się dzisiaj panującą modą? Wszędzie tylko antracyt i szarości – ewentualnie imitacja drewna. Kiedy większość deweloperów stawia na projekty powtarzalne jak z Państwowego Kombinatu Projektowego to na Osiedlu JasnaHouse postawiono odmienną strategię. 

Nie jest łatwo zaprojektować budynek, który jest jednocześnie funkcjonalny, wykorzystujący optymalnie strony świata, a do tego wpasowany w otoczenie. Ale projektowanie indywidualne daje takie możliwości. Spędziliśmy długie godziny z naszym architektem, aby osiągnąć oczekiwany efekt. 

Jednym z ostatnich elementów (choć nie mniej ważnym) nad którym się skupiliśmy była kolorystyka elewacji, chcieliśmy odejść od obecnie panujących trendów i wyznaczyć nową świeżość. Nawiązać zarówno minimalistyczną formą jak i kolorystyką do budownictwa skandynawskiego, gdzie spędziliśmy 5 lat naszego życia. 

To Skandynawów nauczyliśmy się przywiązania do funkcjonalności i wygody miejsca w którym się mieszka, ale i tego, że nie musi być to nudne. Że może nas otaczać odrobina koloru w życiu. 

Osiedle JasnaHouse właśnie nabiera koloru i mam nadzieje, że efekt ten wam się podoba. 

Podziel się ze znajomymi:

Facebook

Jesteś ciekaw postępu prac?

Zobacz inne wpisy W dzienniku

Shape

Zainteresowany?

Chcesz zobaczyć Nasz gotowy Dom pokazowy?

Niniejsza strona korzysta z plików cookies

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności