Kontrola jakości JasnaHouse

Odbiór tynków i kontrola jakości na osiedlu JasnaHouse

Bardzo poważnie podchodzimy do kontroli jakości na naszych inwestycjach. Kiedy zaczynałem pracować w 2009 roku jako kierownik robót na budowie elektrowni jądrowej w Finlandii od swoich niemieckich kolegów – którzy jak wiadomo słyną z dbałości o jakość – nauczyłem się ważnego motta “Die Vertraung is gut, aber Kontrole noch besser” czyli że “zaufanie jest dobre, ale kontrola jeszcze lepsza” tak też podchodzimy do naszych inwestycji. Wiemy, że oczekujesz domu na lata i taki budujemy dla Ciebie, dlatego poważnie podchodzimy do kontroli jakości na naszych inwestycjach.

Tydzień zamykamy odbiorami kolejnych etapów robót na osiedlu JasnaHouse. W tym tygodniu zakończyliśmy tynki we wszystkich budynkach pierwszego etapu. Muszę przyznać, że jestem pod ogromny wrażeniem wykonanych prac. Gładkie i przede wszystkim równe powierzchnie – to jest to co docenia każda firma wykończeniowa, a finalnie docenisz to również i Ty.

Zakończyliśmy również układanie ogrzewania podłogowego w ostatnim budynku. Tutaj kontroli podlegała instalacja wodna oraz centralnego ogrzewania. Aby upewnić się, że wszystko jest ok, wykonana został próba ciśnieniową całego systemu. Próba oczywiście pomyślna, zatem można układać wylewkę betonową.

To kolejny ważny kamień milowy osiągnięty w terminie. Nie wierzysz? spójrz na harmonogram poniżej. Może wygląda trochę skomplikowanie ale pomaga nam w doprowadzeniu projektu do końca na czas.

Nie udało by się to oczywiście bez zgranego zespołu sprawdzonych podwykonawców, za co im serdecznie dziękuję.

Harmonogram budowy osiedla JasnaHouse

Podziel się ze znajomymi:

Facebook

Jesteś ciekaw postępu prac?

Zobacz inne wpisy W dzienniku

Shape

Zainteresowany?

Chcesz zobaczyć Nasz gotowy Dom pokazowy?

Niniejsza strona korzysta z plików cookies

Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności